“Sąsiedzi 2” – zwiastun dla dorosłych i nowy plakat

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała nowy zwiastun (tylko dla dorosłych!) oraz plakat promujący kontynuację jej przebojowej komedii znanej w Polsce pt. “Sąsiedzi”. Rzeczone materiały znajdziecie poniżej.

  • Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=P5dTHmlq9r8

Zobacz również: “Sąsiedzi 2” – nowy plakat produkcji w stylu “Kapitana Ameryki: Wojna Bohaterów”!

  • Plakat:

neighbors 2 sorority rising nb2 cmp210 rgb 0309 5sm rgb

Zobacz również: Nowe plakaty z postaciami z filmu “Warcraft: Początek”!

Opis filmu: W kontynuacji komediowego przeboju z 2014 roku Mac (Rogen) i Kelly Radnerowie (Byrne) spodziewają się drugiego dziecka i są w końcu gotowi przejść na ostatni szczebel dorosłości – przeprowadzić się na przedmieścia. Jednakże w momencie, gdy myśleli, że uzdrowili całą okolicę z imprezowiczów i lekkoduchów, a co za tym idzie, byli gotowi sprzedać swój dom, naprzeciw ich posiadłości wprowadzają się nowi lokatorzy, którzy okazują się siostrzanym bractwem będącym jeszcze bardziej wyjętym spod kontroli sąsiadem niż grupa Teddy’ego (Efron).

Zmęczone i znudzone strasznie restrykcyjnymi zasadami, a także ograniczającym wolność systemem własnej uczelni dziewczyny postanawiają zawiązać grupę Kappa Nu oraz znaleźć sobie dom, gdzie będą mogły robić, co ich dusza zapragnie – totalna, niczym nieskrępowana samowolka i zabawa. Kiedy Shelby (Moretz) i jej siostry – Beth (Kiersey Clemons) oraz Nora (Beanie Feldstein) – znajdują w końcu idealne lokum, od razu przystępują do imprezowania i realizowania swoich najbardziej szalonych zachcianek, bez zwracania uwagi na spokój otaczających ich mieszkańców.

W związku z powyższym Mac i Kelly zostają zmuszeni prosić o pomoc (a może i ratunek) swojego dawnego sąsiada, który jako jedyny ich zdaniem posiada niezbędne zdolności, aby raz na zawsze przepędzić aroganckie dziewczyny z osiedla. Zatem Radnerowie wraz z ich najlepszymi przyjaciółmi – Jimmym (Ike Barinholtz) i Paulą (Carla Gallo) – sprowadzają Teddy’ego – sekretną broń, która pozwoli im na równą walkę z siostrzanym bractwem. Jeśli jednak bohaterowie sądzili, iż rozbrykane dziewczyny poddadzą się bez walki, to popełnili największy życiowy błąd, nie doceniając możliwości i umiejętności młodych, rozwydrzonych nastolatek.

Obsada komedii: Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz, Dave Franco, Ike Barinholtz, Carla Gallo, Christopher Mintz-Plasse, Kiersey Clemons, Beanie Feldstein, Selena Gomez i Lisa Kudrow.

Sąsiedzi 1

Na stołku reżyserskim ponownie zasiadł Nicholas Stoller, który nakręcił film na podstawie scenariusza sporządzonego we współpracy z Sethem Rogenem, Evanem Goldbergem, Andrew Jayem Cohenem i Brendanem O’Brienem.

“Sąsiedzi 2” pojawią się w polskich kinach 13 maja 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?