“Doctor Strange” – kolejne oficjalne zdjęcie Benedicta Cumberbatcha w przebraniu tytułowego bohatera!

Mimo iż już oficjalnie zakończono zdjęcia do nowego widowiska wytworni Marvel pt. “Doctor Strange”, o czym pisaliśmy niedawno na łamach naszego portalu, a gwiazda produkcji, czyli Benedict Cumberbatch wyruszył z Nowego Jorku (gdzie kręcono ostatnie sceny do magicznego przedstawienia) do Anglii, w celu rozpoczęcia prac nad nowym sezonem “Sherlocka”, to zabawa dopiero się rozkręca, jeśli chodzi o kinomanów. Przedsmakiem kolejnych materiałów promujących, do których z pewnością należy zaliczyć przyszłe plakaty, banery, zwiastuny i spoty, jest poniższe zdjęcie wspomnianego aktora, w pełnym przebraniu odgrywanego przez niego bohatera.

screen shot 2016 04 06 at 10 35 22 am

Zobacz również: “Doctor Strange” – nowe zdjęcia i klip z planu produkcji!

W obsadzie filmu “Doctor Strange”, oprócz nadmienionego wcześniej Benedicta Cumberbatcha, znajdują się również: Tilda Swinton (Przedwieczny), Benedict Wong (Wong – sługa tytułowego bohatera), a także Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker i Mads Mikkelsen, których role nie zostały jeszcze ujawnione.

Reżyserem obrazu jest Scott Derrickson (“Egzorcyzmy Emily Rose”, “Sinister”, “Zbaw nas ode złego”). Scenariuszem z kolei zajął się Jon Spaihts (“Prometeusz”, “Najczarniejsza godzina 3D”). Produkcja przedstawi historię cenionego neurochirurga, Stephena Strange’a (Cumberbatch). Rzeczony bohater odkryje w obrazie ukryty świat magii oraz alternatywne wymiary po tragicznym wypadku samochodowym, w którym straci czucie w dłoniach, co uniemożliwi mu dalszą pracę w branży medycznej.

Zobacz również: “Doctor Strange” – zdjęcia z planu! Mads Mikkelsen jako tajemniczy złoczyńca!

“Doctor Strange” pojawi się w polskich kinach już 4 listopada 2016 roku. Obraz będzie kontynuował “trzecią fazę” Kinowego Uniwersum Marvela, która zostanie zapoczątkowana w maju przez obraz Joe’ego i Anthony’ego Russo pt. “Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?