“Maze Runner: The Death Cure” – Dylan O’Brien dochodzi do zdrowia po niefortunnym wypadku!

18 marca wytwórnia 20th Century Fox wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że Dylan O’Brien został ranny w trakcie kręcenia filmu “Maze Runner: The Death Cure” w Vancouver w Kanadzie. Z tego właśnie względu produkcja obrazu została wstrzymana do czasu, dopóki aktor wcielający się w głównego bohatera nie powróci do pełnego zdrowia. Dylan O’Brien doznał wstrząśnienia mózgu, kilku złamań oraz licznych ran szarpanych. Powodem niefortunnego wypadku była źle przeprowadzona sekwencja akcji związana z motocyklem. Obecnie portal E! dowiedział się z rozmowy z Giancarlo Espositio – kolegą z planu wspomnianego poszkodowanego, że młody chłopak szybko wraca do zdrowia, a co za tym idzie, planuje wrócić do produkcji już za sześć tygodni.

89731

Zobacz również: Dylan O’Brien ranny na planie trzeciej części „Więźnia Labiryntu”

Reżyserem “Maze Runner: The Death Cure” jest Wes Ball, który nakręcił również dwie poprzednie odsłony. Scenariusz do filmu sporządził T.S. Nowlin w oparciu o powieść Jamesa Dashnera pod tym samym tytułem. Historia będzie kontynuowała wydarzenia przedstawione w końcówce drugiej odsłony serii, a mowa tutaj o dziele “Więzień labiryntu: Próby ognia “. W obsadzie produkcji, oprócz Dylana O’Briena, znajdują się również: Thomas Brodie-Sangster, Rosa Salazar, Ki Hong Lee i Dexter Darden.

Światowa premiera filmu przewidziana jest na 26 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia 0 materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?