Czy to będzie tytuł nowego rebootu Spider-Mana?

Jak wiemy, po umiarkowanym sukcesie komercyjnym i artystycznym dwóch filmów z serii “Niesamowity Spider-Man“, produkująca filmy wytwórnia Sony nawiązała współpracę z Marvel Studios. Pierwszy jej efekt to pojawienie się człowieka pająka w najnowaszej produkcji Marvela, “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów“. W przyszłości jednak zobaczymy także reboot serii, w którym główną rolę zagra Tom Holland. Wysoce prawdopodbym jest, że właśnie poznaliśmy tytuł tej produkcji. Studio zarejestrowało bowiem witrynę SpiderManHomecomingTheMovie.com, która narazie odsyła na stronę główną Sony Pictures.

captain america civil war spider-man

Zobacz również:Jaką rolę odegra Spider-man w “Civil War II”?

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów“, czyli pierwsze pojawienie się nowego Spider-Mana na duzym ekranie, będzie do obejrzenia w kinach od 6 maja. Reboot serii o człowieku pająku jest natomiast planowany na lipiec 2017 roku. Potwierdzonymi gwiazdami obsady filmu będą wspomniany Tom Holland oraz Marisa Tomei. Poniżej możecie obejrzeć ostatni zaprezentowany trailer produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=pyDL9fkFzaM

źródło:heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”

 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?