Zack Snyder pragnie, aby Ben Affleck wyreżyserował film o Batmanie!

Ze wszystkich skarg, ktore wyrazili fani na temat “Batman v SUperman: Świt Sprawiedliwości”, Ben Affleck w roli Batmana z pewnością nie był jedną z nich. Dla wielu, nowe wcielenie Mrocznego Rycerza jest ostateczną wersją Batmana. Był brutalny, silny i przerażający. Teraz fani chcą, aby aktor kontynuował swoją przygodę z Batmanem.

Ben Affleck kończy scenariusz nad solowym filmem Batmana, a teraz, w najnowszym wywiadzie dla JOE.ir, Zack Snyder chce, aby za kamerą do filmu stanął właśnie Ben. Materiał znajdziecie poniżej.

zack snyder i ben affleck na planie batman v superman

Wciąż pracujemy nad nim, zawsze mówił, że jest aktorem na jeden film. Właśnie kończy poprawki do filmu “Live By Night”, później dołączy do “Justice League”, a następnie myślę, że ma zamiar spróbować rozwinąć historię [swojej postaci]. Wtedy zobaczymy, czy mu się spodoba – mówi reżyser.

Na pytanie czy Ben Affleck oprócz przygotowania scenariusza i wystąpienia w roli Batmana, będzie również reżyserować film, Snyder potwierdził, że ma taką nadzieję.

Tak, na pewno. Myślę, że tak zrobi. Myślę, że to byłby dobry kierunek dla niego – kończy reżyser.

https://www.youtube.com/watch?v=lhJP-kZtxBo

Zobacz także: “Wonder Woman” – nowe zdjęcia z planu! Armia amazonek na fotosach!

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?