Mel Gibson powraca! Zobacz zwiastun “Blood Father”!

Mel Gibson powraca i jest jeszcze bardziej wściekły i szalony niż w “Mad Maxie”! Aktor wykorzystując wachlarz zabójczych umiejętności, którego nie powstydziłby się sam Liam Neeson, szturmem próbuje wrócić na srebrne ekrany! Poniżej pierwszy zwiastun filmu “Blood Father”!

https://www.youtube.com/watch?v=oPJ0RTnmUYk

Zobacz również: “Swiss Army Man” – zwiastun z pierdzącymi zwłokami Daniela Radcliffe’a

Mel Gibson wcieli się w Johna Linka, byłego skazańca, który musi ochronić swoją córkę (Erin Moriarty) przed brutalnymi handlarzami narkotyków. W pełnym akcji thrillerze występują również: William H. Macy, Thomas Mann, Elisabeth Rohm, Diego Luna i Michael Parks.

Produkcję wyreżyserował Jean-Francois Richet na podstawie scenariusza autorstwa Petera Craiga. Premierę obraz zaliczy w Australii 25 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?