“Swiss Army Man” – zwiastun z pierdzącymi zwłokami Daniela Radcliffe’a

Dwóch niezwykle utalentowanych aktorów, Paul Dano (“Love & Mercy”) oraz Daniel Radcliffe (“Rogi”, “The Gamechangers”), spotkało się na planie filmu Danielów, czyli Dana Kwana oraz Daniela Scheinerta. Trudno powiedzieć, czy powstało arcydzieło. Po kontrowersjach związanych z premierą obrazu podczas festiwalu w Sundance, gdzie publika wychodziła z pokazau, nie można jednoznacznie określić, czy będziemy mieli do czynienia ze wzruszającym komedio-dramatem, który porwie serca widzów. Czego można spodziewać się po “Swiss Army Man” najlepiej sprawdźcie sami, oglądając poniższy zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=yrK1f4TsQfM

“Swiss Army Man” opowiada o Hanku (Paul Dano), który porzucony na bezludnej wyspie traci wszelką nadzieję na powrót do domu. Jednak pewnego dnia wszystko ulega zmianie, kiedy morze wyrzuca na brzeg zwłoki Manny’ego (Daniel Radcliffe). Dwójka facetów szybko się ze sobą zaprzyjaźnia i ostatecznie wyrusza w epicką podróż, która ma na celu powrót Hanka do kobiety swoich marzeń.

Krytycy bardzo pozytywnie ocenili “Swiss Army Man”, co zresztą ukazują opinie na końcu zwiastuna. Napis na plakacie głosi – “w świecie pełnym remake’ów, rebootów i sequeli pobudzające jest zobaczyć coś tak dziwacznie odmiennego”. Również na samym festiwalu w Sundance obraz otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię. Prócz wspomnianych już aktorów w jedną z ról wcieliła się też Mary Elizabeth Winstead (“Szklana pułapka 4”). Wciąż nic nie wiadomo o polskiej dacie premiery tego dzieła. Chcielibyście zobaczyć najnowszy film z Danielem Radcliffe’em w naszym kraju?

swiss man army, trailer, zwiastun, paul dano, daniel radcliffe

żródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?