Dave Bautista w “Blade Runner 2”?

W tym tygodniu został już ogłoszony udział Robin Wright w kontynuacji “Łowcy Androidów”. Jest wysoce prawdopodobne, że w filmie zobaczymy także znanego ze “Strażników Galaktyki“, byłego gwiazdora wrestlingu – Dave’a Bautistę. Oto, co opublikował na swoim facebookowym profilu:

Bautista z jednorożcem

Zobacz także: Najnowsze zdjęcia i klipy Benedicta Cumberbatcha i Chiwetela Ejiofora z planu “Doctora Strange’a”!

Bautista wstawił powyższe zdjęcie, na którym trzyma znanego z “Łowcy Androidów” jednorożca origami, z podpisem: “Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się z Wami tą wspaniałą nowiną…”. Czy to tylko żarcik z jego strony, czy prawdziwa informacja? Odpowiedź na to pytanie powinna się już wkrótce pojawić.

Akcja filmu “Blade Runner 2” (który nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu) osadzona będzie kilka dekad po wydarzeniach znanych z “Łowcy Androidów”. Harrison Ford ponownie wcieli się w ikoniczną postać Ricka Deckarda. Oprócz niego w filmie zobaczymy także wyżej wspomnianą Robin Wright oraz Ryana Goslinga

Zobacz także: “John Wick: Chapter 2” – oficjalne streszczenie fabuły

Reżyserią kontynuacji zajmie się Denis Villeneuve (“Sicario”, “Labirynt”), a za scenariusz produkcji odpowiadać będą Hampton Fancher (scenarzysta pierwszej części) oraz  Michael Green (“Herosi”). Zdjęcia mają ruszyć w czerwcu. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: nerdreactor.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?