Co się działo z Jasonem Bourne’m? Paul Greengrass opowiada

Matt Damon jedną ze swoich najważniejszych postaci w karierze, Jasona Bourne’a, zagrał ostatni raz już 9 lat temu. W międzyczasie zdążył się pojawić jeszcze jeden film, “Dziedzictwo Bourne’a” w którym nie mieliśmy okazji go oglądać. Powróci on jednak już w tym roku, w piątej części serii, zatytułowanej “Jason Bourne“. Paul Greengrass, reżyser filmu opowiedział właśnie co działo się z bohaterem od czasu “Ultimatum”.

Zobacz również:“Warcraft”, “Jason Bourne”, “Star Trek” i inne – zdjęcia promujące premiery sezonu letniego!

Greengrass stwierdził, że Jason Bourne ukrywał się w ciemnych zakamarkach Europy, cały czas będąc jednak aktywnym i znosząc duże obciążenia psychiczne. Stwierdził że definitywnie nie było to leżenie na plaży i opalanie się.

https://www.youtube.com/watch?v=ffxgvAecOuA

Jason Bourne” pojawi się w kinach w Polsce 29 lipca 2016. Oprócz wcielającego się ponownie w główną rolę Matta Damona na ekranie zobaczymy między innymi tegoroczną laureatkę Oscara Alicię Vikander, Vincenta Cassela, Tommy Lee Jonesa czy Julię Stiles.

źródło:comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?