Zobacz zdjęcie z wyciętej sceny “Strażników Galaktyki” oraz klip i informacje o nowych bohaterach w “Strażnikach Galaktyki 2”!

James Gunn reżyser “Strażników Galaktyki” udostępnił zdjęcie z wyciętej i niedokończonej sceny z pierwszej części filmu. Widzimy na niej powiedzmy “Ostatnią Wieczerzę Groota” co oczywiście nawiązuje do XV-sto wiecznego malowidła ściennego Leonarda da Vinci pt. “Ostatnia Wieczerza”. Reżyser tak wytłumaczył dany obraz:

Jest to zdjęcie z pierwszej części “Strażników Galaktyki”, które zostało wycięte z filmu i nigdy nie ukończone. Wielcy artyści z Framestore dokończyli obraz i po prostu dali mi go w prezencie. Dzięki ludzie! Obraz pochodził z końcówki sceny, kiedy Drax upija się i kibicuje F’saki rywalizującemu z Orloni.

grootlastsupper-176927

supper2

Zobacz również: “Wonder Woman” – kolejne zdjęcia z planu; Gal Gadot w złotej zbroi!

Poniżej również najnowsze wideo z planu “Strażników Galaktyki 2”, na którym widzimy jak Chris Pratt (filmowy Star Lord) pilotuje statek Milano:

https://www.youtube.com/watch?v=dB-XsiNs2dw

Ponad to pojawiła się plotka jakoby tacy aktorzy jak: Tommy Flanagan, Elizabeth Debicki oraz Chris Sullivan mieliby wystąpić w “Guardians of the Galaxy Vol. 2”:

Tommy Flanagan miałby wcielić się w postać niejakiego Tullk Ul-Zyna, który był łowcą nagród, a także pracował po części dla Ronana. 

Elizabeth Debicki odegrałaby rolę o imieniu Ayesha znaną również jako Paragon. Bohaterka była powiązana z Adamem Warlockiem, czyli jednym z przeciwników Thanosa. Obie te postacie zostały stworzone przez tę samą grupę czterech naukowców na Ziemi zwaną Enclave, aby stać się humanoidalnymi istotami o nadludzkich zdolnościach. Postać Paragon ma również powiązania w komiksach z Doktorem Strangem oraz Captain Marvel, co mogłoby w przyszłości pozwolić studiu powiązać te postacie w Kinowym Uniwersum Marvela.

Jeśli chodzi o Chrisa Sullivana, to mówi się, że aktor miałby wcielić się w postać Taserface’a, istoty z dawnej walecznej rasy Stark, który obserwował i ostatecznie walczył ze Strażnikami Galaktyki.

Guardians Supporting Rumor

Zobacz również: “Batman v Superman”: Ben Affleck o improwizowanej scenie z filmu

Opis produkcji: Reżyserem i scenarzystą drugiej części „Strażników Galaktyki” jest James Gunn. Historia skupi się na przeszłości Petera Quilla znanego z pierwszej części i jego pochodzeniu. Gwiazdy produkcji to: Sylwester Stallone (Sly), Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Sean Gunn (Kraglin), Pom Klementieff (Mantis), Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell.

Polska premiera “Guardians of the Galaxy Vol. 2” odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?