“Przebudzenie Mocy” – kolejne materiały zza kulis produkcji; Pojedynki na miecze świetlne!

Serwis Yahoo udostępnił kolejny materiał zza kulis filmu “Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”, który znajdzie się na wydaniu cyfrowym (dostępne w sprzedaży już od dzisiaj) oraz płytowym (DVD i Blu-ray trafią na sklepowe półki 5 kwietnia) rzeczonego filmu. Zapraszamy zatem do oglądania. Tym razem możecie zobaczyć, jak wyglądały treningi do pojedynków na miecze świetlne.

https://www.youtube.com/watch?v=bMGsN4ZTQ4c

“Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” wyreżyserował J.J. Abrams na podstawie scenariusza, który współtworzył z Lawrence’em Kasdanem i Michaelem Arndtem. Film wyprodukowali Kathleen Kennedy, twórca widowiska i Bryan Burk. “Przebudzenie Mocy” otrzymało aż pięć nominacji do Złotych Statuetek w następujących kategoriach: montaż, efekty specjalne, montaż dźwięku, muzyka oryginalna autorstwa Johna Williamsa i dźwięk.

Kosmiczna saga zostanie wznowiona już 15 grudnia 2017 roku filmem “Star Wars: Episode VIII”, którego akcja będzie się dziać bezpośrednio po wydarzeniach znanych widzom z “Przebudzenia Mocy”. Szczęśliwie fani nie będą musieli czekać aż do przyszłego roku. 16 grudnia na ekrany kin wejdzie “Rogue One” – zupełnie nowa przygoda, która opowie wydarzenia pomiędzy filmem “Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja” a wspomnianym już wielokrotnie “Przebudzeniem Mocy”.

Grafiki 12

Zobacz również: “Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” – kolejne materiały promujące płytowe i cyfrowe wydanie filmu!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?