Zobacz mrożacy krew w żyłach klip z ostatniego filmu Wesa Cravena!

Choć od śmierci guru horroru Wesa Cravena minęło ponad pół roku, fani reżysera mogą liczyć na miłą niespodziankę. Jest nią dreszczowiec “The Girl in the Photographs”, nad którym pieczę – jako producent wykonawczy – sprawował właśnie twórca “Krzyku”. W Stanach Zjednoczonych film ukaże się już jutro; udostępniony zostanie klientom platform typu VOD. Reżyserem “The Girl…” jest Nick Simon, szerzej znany jako scenarzysta ubiegłorocznej “Piramidy”.

Zobacz również: Ranking: najlepsze i nagorsze horrory 2015 roku

W sieci pojawił się właśnie mrożący krew w żyłach wideoklip, stanowiący krótki fragment filmu. Bohaterka grana przez Katharine Isabelle (“American Mary”, “Hannibal”) wraca w nim późnym wieczorem do domu. Nie wie, że oczekuje na nią nieproszony gość.

https://www.youtube.com/watch?v=3yBerJ-ynZQ

Poza Isabelle grają w “The Girl in the Photographs” Mitch Pileggi (“Z archiwum X”), Kal Penn (“Battle Creek”), Christy Carlson Romano i Claudia Lee. Thriller skupi się na losach Colleen, znudzonej mieszkanki małego miasteczka, która niespodziewanie zaczyna otrzymywać listy z fotografiami brutalnie pomordowanych kobiet. Craven wyprodukował film wykonawczo przy współpracy z Nawafem Alghanimem, Brandonem Michaelem Vaydą oraz Krystal Vaydą.

Na kilka miesięcy przed swoją śmiercią reżyser produkował także “Scream: The TV Series” – serial grozy oparty na jego kultowym “Krzyku” i jego sequelach. Craven wyreżyserował w sumie dwadzieście sześć filmów fabularnych, z którym najpopularniejsze, poza wspomnianymi, to “Koszmar z ulicy Wiązów”, “Ostatni dom po lewej”, “Red Eye”, “Wzgórza mają oczy” i “Nowy koszmar Wesa Cravena”. Jest uważany za jedną z największych ikon kina grozy.

0cravenwes1

Źródło: Bloody-Disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia: bolsamania.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?