Nowa Pamela już ratuje plażowiczów

Obecnie trwają zdjęcia do kinowego remake’u “Słonecznego patrolu” i do sieci wypływają coraz to nowe fotografie pokazujące postępy na planie. Jak można było się spodziewać dzielne ratowniczki nie będą tylko spacerować po planie, ale też ryzykować własnym życiem, by ocalić topielców. Ofiara ze zdjęć poniżej może mówić o nieprawdopodobnym szczęściu, gdyż jak widać z wody wyciągał ją Zac Efron oraz Kelly Rohrbach. Widać, że film kierowany jest do osób obu płci, gdyż wśród takich ratowników na pewno każdy znajdzie swojego ulubieńca. Mamy także okazję zobaczyć, jak w akcji przedstawia się nowa C.J. Parker, grana przez Kelly Rohrbach. Niewątpliwie już teraz widać też, że kostiumy w kinowej wersji “Słonecznego patrolu” stoją na wysokim poziomie.

baywatch, kelly rochrbach, sloneczny patrol, cycki

baywatch, kelly rochrbach, sloneczny patrol

baywatch, kelly rochrbach, cj parker

Zobacz także: pierwsze oficjalne zdjęcie Alexandry Daddario z “Baywatch”

“Baywatch” to kinowa wersja popularnej telewizyjnej serii, która pierwotnie była transmitowana przez stację NBC w 1989 roku. W obsadzie wydanego przed laty serialu widzowie mogli podziwiać Davida Hasselhoffa, Parkera Stevensona, Shawn Weatherly, Billy’ego Warlocka, Erikę Eleniak, Petera Phelpsa, Brandona Calla i Holly Gagnier. Niestety seria początkowo nie odniosła pożądanego sukcesu. Została zatem anulowana już po pierwszym sezonie. Mimo to serial powrócił w 1991 roku i kontynuowany był przez całą dekadę, odnosząc tym razem spory sukces. W serii pojawiły się także zupełnie nowe gwiazdy takie jak Yasmine Bleeth i Pamela Anderson. Ponadto produkcja doczekała się również telewizyjnego spin-offu pt. “Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach”.

Za ostatnią wersję scenariusza dzieła “Baywatch” odpowiedzialni są autorzy tekstu do filmu “Piątek 13-go”, czyli Damian Shannon i Mark Swift. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”). Z kolei funkcję producentów kinowego “Słonecznego patrolu” pełnią Dwayne Jonson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

źródło: manlymovie.net / ilustracja wprowadzenia: Akm-Gsi-Xposure

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?