To już pewne! Ben Affleck napisze scenariusz do filmu o Batmanie!

Pamiętajcie jak jakiś czas temu w jednym z newsów podaliśmy Wam informację, że Ben Affleck i Geoff Johns pracują razem nad wspólnym projektem dla Warner Bros. Pictures? Teraz, z wypowiedzi Patricka Whitesella, dyrektora WME (William Morris Endeavor Entertainment) i agenta Bena Afflecka, jasno wynika, iż jego klient i Johns pracują nad scenariuszem do solowego filmu o Batmanie! Whitesell dodaje również, iż Affleck ma na razie podpisany kontrakt na dwie części “Justice League”.

Ma podpisany kontrakt na “Justice League: Part One” i “Justice League: Part Two”. Tak więc przynajmniej jeszcze trzy razy przywdzieje pelerynę. W tej chwili pracuje nad naprawdę ciekawą historią postaci Mrocznego Rycerza.

batman v superman ben affleck banner

Pomimo krytyki jaka napływa pod adresem “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, to większość głosów jest zgodna, iż Affleck jest jednym z najmocniejszych punktów tego filmu. Wracając do solowych przygód Batmana, to jaka historia według Was powinna zostać przedstawiona w tym filmie?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?