MR patronat: “Steve Jobs” już na DVD i Blu-Ray!

Objęty przez nas patronatem film Danny’ego Boyle’a “Steve Jobs” od 24 marca 2016r. dostępny do zakupu na nośnikach DVD oraz Blu-Ray!

steve jobs wydanie z ksiazka b iext32265635

Zobacz również: Konkurs: Wygraj “Steve Jobs” na DVD!

Film Danny’ego Boyle’a powstał na podstawie biografii Steve’a Jobsa napisanej przez Waltera Isaacsona. Skupia się na kulisach wprowadzenia trzech kluczowych produktów przez firmę Apple w latach 1984-1998. W rolach głównych: Michael Fassbender, Kate Winslet, Jeff Daniels i Seth Rogen.

Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej.

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film “Slumdog. Milioner z ulicy”. Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za “The Social Network”.

https://www.youtube.com/watch?v=aEr6K1bwIVs

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?