Fani dzwonią pod numer Kapitana Ameryki z Avengers: Wojna bez granic

W filmie Avengers: Wojna bez granic ukazano numer telefonu, pod którym Tony Stark mógł skontaktować się z Stevem Rogersem. Fani superprodukcji, niczym w Player One, ruszyli w poszukiwaniu easter egg’ów i postanowili sprawdzić, co stanie się, gdy spróbują połączyć się z numerem 678-136-7092 w prawdziwym świecie.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=nBV2j91KeDE

Jak widać na powyższym materiale z Youtube, nie da się skontaktować z amerykańskim super żołnierzem. Numer, który działa w Kinowym Uniwersum Marvela, w naszym świecie jest niedostępny. 

Natomiast zwraca się uwagę, że liczby niekoniecznie są przypadkowe, a szczególnie pierwsze z nich. Otóż 678 to kod pocztowy Atlanty w stanie Georgia, w którym znajduje się wykorzystywane do Avengers: Wojna bez granic studio nagraniowe Pinewood Studios.

Zobacz również: Han Solo: Gwiezdne wojny – historie – RECENZJA prosto z Cannes

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia i bije rekordy oglądalności również w Polsce. Najnowsza produkcja Marvela przyciągnęła do rodzimych kin już ponad MILION widzów.

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?