Ujawniono nową datę premiery Sharknado 6

Stacja SyFy ujawniła swoje plany na wakacyjną ramówkę, a z nich dowiadujemy o ustalonej dacie premiery ostatniej części serii Rekinado. Rekinado 6 będzie zwieńczeniem “Rekinadziego Tygodnia” i zostanie wyemitowane w USA 19 sierpnia.

Po wydarzeniach z ostatniej części filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany, które swoją dramaturgią przebijały finał Avengers: Wojna bez granic,  Ziemia zostaje zniszczona, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu innych ocalałych. Teraz, w Rekinado 6, wchodząc w posiadanie wehikułu czasu, będzie próbował powstrzymać pierwsze historyczne Rekinado. Na swojej drodze Finn natknie się na nazistów, rycerzy, dinozaury, a nawet biblijnego Noe.

Zobacz również: Bill i Ted ponownie odbędą podróż w czasie. Trzecia część oficjalnie ogłoszona

https://www.youtube.com/watch?v=bAuIXCDd2Fw

Cykl filmów Rekinado to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat, który od 2013 roku przyciąga fanów i nie zawodzi koneserów gatunku na całym świecie. Za film odpowiada wytwórnia The Asylum. Reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante.

Potwierdzono, że w finałowej bitwie wezmą udział Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander.

Obecna data premiery mockbustera to 19 sierpnia.

Źródło: Syfy.com  / ilustracja wprowadzenia: SYFY

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?