“Batman v Superman”: Sprawdźcie kto mógł wcielić się w Lexa Luthora!

Jesse Eisenberg zbiera przeróżne opinie po swoim występie w widowisku “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Podczas, gdy jedno wychwalają jego podejście do roli, drudzy uważają, że jest jednym z największych minusów filmu. W jednym z wytwiadów promujących produkcję, Zack Snyder zdradził, który z aktorów był blisko wcielenia się w postać Lexa Luthora. Jego wypowiedź w pewnym sensie można uznać za żartobliwą.

Podczas procesu castingowego do filmu przyjrzeliśmy się prawdopodobnie większości łysych aktorów. Jednim z nich był Bryan Cranston. Wyobrażacie go sobie w tej roli? On byłby świetnym Lexem. Z nim na pokładzie film wyglądałby zapewne o wiele inaczej. Jednak my postawiliśmy na Jesse’ego.

cranston

Opis dystrybutora: W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures 

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?