“The Founder” – Michael Keaton na pierwszym zdjęciu filmu

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie filmowej biografii firmy McDonald’s. Widzimy na nim prawdopodobnie scenę otwarcia jednej z restauracji w Minnesocie. Znajdziecie je poniżej:

Founder - zdjęcie

“The Founder” opowie historię akwizytora z Illinois, Raya Krocka (Keaton), który poznaje w latach 50-tych Richarda i Maurice’a McDonald proponując im wejście w spółkę. Będąc po wrażeniem ich nowatorkiego systemu przygotowywania burgerów postanawia przejąć kontrolę nad biznesem, który obecnie obsługuje dziennie 68 milionów klientów na całym świecie.

Zobacz także:“Obecność 2” – nowy zwiastun filmu

Obsada: Michael Keaton (“Birdman”), Laura Dern (“Park Jurajski”), Patrick Wilson (“Obecność”), Nick Offerman (“Millerowie”), Linda Cardellini (“Ostry Dyżur”).

Obraz reżyseruje John Lee Hancock (“Wielki Mike”, “Królewna Śnieżka i Łowca”) na podstawie scenariusza Roberta D. Siegela (“Zapaśnik”). Film będzie miał międzynarodową premierę 25 listopada tego roku. Nie wiemy jeszcze oficjalnie, kiedy trafi do polskich kin. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?