Scary Stories to Tell in the Dark – Guillermo del Toro producentem oraz współscenarzystą adaptacji popularnej książki!

Laureat Oscara – Guillermo del Toro został producentem oraz współscenarzystą obrazu zatytułowanego Scary Stories to Tell in the Dark, który jest adaptacją książki spod pióra Alvina Schwartza. Sfinansowaniem projektu zajmą się CBS Films oraz Entertainment One. Za reżyserię produkcji odpowiedzialny będzie André Øvredal. Kolejnymi scenarzystami omawianego dzieła są Daniel i Kevin Hagemanowie.

MV5BMDhjMDAwZmQtYzVhZC00ZmE1LTk2ZjItNzVhZDg3ZDcyZTljXkEyXkFqcGdeQXVyNDg2MjUxNjM. V1 SY1000 SX1500 AL

Zobacz również: Wstrząsy – serial oparty na kultowym filmie z Baconem porzucony przez SyFy!!!

Scary Stories to Tell in the Dark podąża śladami grupy nastolatków, którzy starają się rozwiązać zagadkę otaczającą nagłe oraz makabryczne zgony w ich małym miasteczku. Steve Bertram z firmy eOne stwierdził, że omawiany obraz jest: niesamowicie zabawną przejażdżką, która pozostawi publiczność z całego świata podskakującą z byle szmeru na swoich fotelach.

Sean Daniel, Elizabeth Grave, Jason F. Brown i J. Miles Dale zajmą się produkcją omawianego dzieła. Zdjęcia do obrazu z kolei rozpoczną się tegorocznego lata w Toronto. Informacją podzielił się portal Variety.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sophie Giraud; Twentieth Century Fox Film Corporation

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?