Second Act – pierwszy plakat nowej komedii romantycznej z udziałem Jennifer Lopez!

Wytwórnia STXfilms opublikowała niedawno pierwszy plakat promujący najnowszy film z udziałem Jennifer Lopez, a mowa tutaj o komedii romantycznej pt. Second Act. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach już 21 listopada 2018 roku. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z poniższym plakatem.

secondactposter

Zobacz również: Mała stopa – mnóstwo śmiechu w najnowszym zwiastunie Małej stopy!

Second Act to komedia romantyczna pod wieloma względami przypominająca Pokojówkę na Manhattanie, w której również występowała Lopez, oraz klasykę gatunku – Pracującą dziewczynę. Kiedy kobieta zatrudniona w wielkim sklepie, grana przez sławną piosenkarkę, postanawia przebudować swoje dotychczasowe życie, dostaje szansę udowodnienia Madison Avenue, że uliczna mądrość potrafi być równie cenna, co uniwersytecki stopień. Poza tym bohaterka zrozumie, że na kolejny rozdział nigdy nie jest za późno. 

Obsada filmu składa się z następujących gwiazd: Jennifer Lopez, Leah Remini, Vanessa Hudgens, Treat Williams i Milo Ventimiglia. Reżyserem obrazu jest Peter Segal, a jego scenarzystami Justin Zackham i Elaine Goldsmith-Thomas. Produkcją komedii romantycznej Second Act zajmują się aktualnie gwiazda omawianego dzieła, wspomniana powyżej dwójka odpowiedzialna za fabułę oraz Benny Medina.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – STXfilms

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?