“The LEGO Batman Movie” – kolejny teaser produkcji!

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu “The LEGO Batman Movie”. Tym razem możecie przyjrzeć się posiadłości Bruce’a Wayne’a oraz jego przeciwnikom. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=X9ZoKKQsxis

Zobacz również: “The LEGO Batman Movie” – oficjalny zwiastun filmu!

W rolę tytułowego herosa ponownie wcieli się Will Arnett. Aktor miał okazję podłożyć głos za Mrocznego Rycerza w filmie “LEGO® PRZYGODA”. Poza Willem Arnettem w omawianym obrazie wezmą udział również następujące gwiazdy Hollywood: Michael Cera (Robin), Rosario Dawson (Batgirl), Ralph Fiennes (Alfred Pennyworth), Mariah Carey (burmistrz Gotham) i Zach Galifianakis (Joker).

Po debiucie w globalnym fenomenie pt. “LEGO® PRZYGODA” Mroczny Rycerz doczekał się w końcu solowego filmu opowiadającego o jego owianych legendą czynach i olbrzymim bohaterstwie. Przygotujcie się zatem na produkcję “The LEGO Batman Movie”! Jednakże w Gotham zaszły poważne zmiany, w związku z czym tytułowy bohater będzie zmuszony sięgnąć po pomoc swoich sprzymierzeńców, jeśli pragnie ustrzec miasto przed knowaniami Jokera.

“The LEGO Batman Movie” został wyreżyserowany przez Chrisa McKay’a na podstawie scenariusza autorstwa Setha Grahame’a-Smitha (autor tekstu do obrazu “Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D”. Warto tutaj dodać, że twórca nakręci również produkcję “The Flash” dla wytwórni Warner Bros. Pictures). Film wyprodukują Phil Lord, Chris Miller i Dan Lin.

Batman 1

“The LEGO Batman Movie” pojawi się w kinach 10 lutego 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?