“Warcraft”, “Jason Bourne”, “Star Trek” i inne – zdjęcia promujące premiery sezonu letniego!

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące nadchodzące hity sezonu letniego. Poniżej zatem znajdziecie fotosy z następujących produkcji: “Warcraft: Początek”, “Tarzan: Legenda”, “Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, “BFG: Bardzo Fajny Gigant”, “Star Trek: W nieznane”, “Alicja po drugiej stronie lustra”, “Ghostbusters. Pogromcy duchów” i “Jason Bourne”. Oto one:

  • “Warcraft: Początek”:

Film inspirowany kultową grą  “Warcraft” Dwa zwaśnione królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – w walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. 

Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft na rok przed wydarzeniami będącymi punktem wyjścia gry.

Fotoski 1

  • “Tarzan: Legenda”:

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą. 

Fotoski 2

  • “Dzień Niepodległości: Odrodzenie”:

Kontynuacja jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę. Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki do budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię… 

Fotoski 3

  • “BFG: Bardzo Fajny Gigant”:

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. 

Fotoski 4

  • “Star Trek: W nieznane”:

Produkcja przedstawi dalsze przygody Jamesa T. Kirka, Spocka i reszty załogi Enterprise.

Fotoski 5

  • “Alicja po drugiej stronie lustra”:

Alicja Kingsleigh (Wasikowska) przez ostatnie kilka lat wypełniała wolę ojca (poszła w jego ślady) i żeglowała po pełnym morzu. Po powrocie do Londynu uwagę bohaterki przyciąga dziwnie wyglądające lustro. Zbliżając się do zaczarowanego przedmiotu Alicja zostaje wciągnięta wprost do fantastycznej krainy Underland, gdzie kolejny raz spotyka się ze swoimi przyjaciółmi: Białym Królikiem (Sheen), Absolemem (Rickman), Kotem z Cheshire (Fry) i Szalonym Kapelusznikiem (Depp), który niestety nie jest już sobą. Charyzmatyczny ekscentryk stracił swoją świetność, wyobraźnię, więc Mirana (Biała Królowa – Hathaway) zleca bohaterce misję pożyczenia metalicznego globu (ang. Chronosphere) znajdującego się w komorze Wielkiego Zegara (ang. Grand Clock) zasilającego cały czas. Wybierając się w podróż do przeszłości, Alicja odwiedza zarówno swoich przyjaciół, jak i wrogów w różnych etapach ich życia, a także bierze udział w ryzykownym wyścigu z czasem, którego stawką jest uratowanie Szalonego Kapelusznika.

Fotoski 6

  • “Ghostbusters. Pogromcy duchów”:

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji… 

Fotoski 7

  • “Jason Bourne”:

Matt Damon powraca w roli ikonicznego Jasona Bourne’a w piątej odsłonie kultowej sagi thrillerów akcji. Reżyserem obrazu ponownie został Paul Greengrass!

635941575478064983 2465 D007 00206

Źródło: ComicBookMovie.ocm / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?