Box Office: Znakomity wynik otwarcia “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”!

Okazuje się, że fala negatywnych recenzji nowego filmu Zacka Snydera, “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”, nie zraziła fanów z całego świata do jego zobaczenia. Czwartkowe pokazy oraz piątkowa premiera sprawiły, że na koncie filmu tylko w USA jest już 81,3 mln dolarów, co w tej części roku jest absolutnym rekordem, bijącym poprzedni najlepszy wynik, należący do “Szybkich i Wściekłych 7” o prawie 14 mln. Produkcja ma za sobą także znakomity, najlepszy w historii wytwórni Warner Bros., start w Chinach, gdzie zdołała już zarobić ponad 20 milionów. To wyniki lepsze od wszystkich przewidywań studia.

Zobacz również: Krytycy miażdżą “Batman v Superman”

Jak się okazuje, kinomani z całego świata na własne oczy chcą przekonać się o jakości nowego dzieła Zacka Snydera, a chłodny odbiór, z jakim spotkało się widowisko paradoksalnie przysporzył mu jeszcze więcej widzów. Fani w Polsce będą mogli oglądać film od piątku, 1 kwietnia. Naszą recenzję natomiast możecie przeczytać już teraz, pod TYM linkiem.

Zobacz również: “Batman v Superman” – Zack Snyder i Henry Cavill w odpowiedzi na opinie krytyków

źródło: ew.com/ ilustracja wprowadzenia: cnbc.com

 

 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?