Bill Hader i James McAvoy dołączają do obsady sequela To!

Znamy już dwójkę aktorów, którzy zasilą obsadę sequela! Bill Hader, znany z filmu Supersamiec i Wykolejona, zagra w It: Part 2. Aktor wcieli się w Richiego, którego odgrywał Finn Wolfhard. Do obsady dołączył również James McAvoy, kojarzony dzięki głównej roli w thrillerze Split. Wcieli się on w Billa, którego w pierwszej części grał Jaeden Lieberher. Przypomnijmy, że tak duże zmiany w obsadzie wynikają z tego, że akcja sequela rozgrywać się będzie30 lat później. Istnieje jednak możliwość pojawienia się dzieci, które wystąpiły w zeszłorocznej produkcji w ramach retrospekcji.

itmovie new large

Zobacz również: Sequel To zyskuje oficjalny tytuł!

To jest ekranizacją książki Stephena Kinga o tym samym tytule. Planowany debiut ekranowy It: Part 2 wyznaczony został na wrzesień 2019. Prace na planie ruszyć mają pełną parą latem. Andreas Muschietti wyreżyseruje film, a scenariuszem zajął się Gary Dauberman. Do głównej roli przerażającego klaune Pennywise’a powróci prawdopodobnie Bill Skarsgard,

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Variety

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?