Super-Intelligence – Ben Falcone za sterami kolejnej komedii, a Melissa McCarthy jego gwiazdą i muzą!

Portal The Hollywood Reporter poinformował, że Melissa McCarthy wystąpi w nowym dziele wytwórni New Line, którym jest nadchodząca wielkimi krokami komedia akcji zatytułowana Super-Intelligence. Mąż rzeczonej przed momentem aktorki, czyli Ben Falcone został reżyserem powstającego widowiska.

MV5BMTU1MjkxMDcyMF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjA5MDE1ODE. V1 SY1000 CR0014491000 AL

Zobacz również: The Meg – międzynarodowy zwiastun filmu, wypchany po brzegi nowymi scenami oraz dwa plakaty!

Omawiany projekt będzie czwartym wspólnym przedsięwzięciem nadmienionego duetu. Poprzednimi dziełami tejże pary są: Tammy, Szefowa i Life of the Party, z czego ostatni obraz zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin 11 maja 2018 roku.

Scenariusz sporządził Steve Mallory, który również napisał tekst do filmu Szefowa, co niestety niezbyt dobrze wróży powstającej produkcji. Oby tym razem postarał się znaczniej bardziej niż poprzednio, szczególnie jeśli chce zdobyć przychylność wymagających widzów. Realizacji obrazu ruszy już w lipcu.

McCarthy na obecnie na głowie kilka projektów. Jest nim m.in. obraz wytwórni New Line pt. The Kitchen, który został oparty na komiksowej serii. Aktorka wystąpi tutaj u boku Tiffany Haddish oraz Elisabeth Moss.

Z kolei w Super-Intelligence McCarthy zagra Carol Peters, która jest byłą dyrektorką wykonawczą pewnej korporacji. Dojrzałe, lecz niespełnione jeszcze życie bohaterki, zostaje w pewnym momencie całkowicie wywrócone do góry nogami. Okazuje się nim wybór protagonistki do obserwacji przez pierwszą światową super-intelligence – czyli sztuczną inteligencję, która może, lecz wcale nie musi, przejąć kontrolę nad całym globem.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Fox Searchlight Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?