“Justice League” – rola Flasha oraz wypowiedzi producentów!

Zack Snyder wraz z ekipą odpowiedzialną za film “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” promują właśnie widowisko wytwórni Warner Bros. Pictures. Podczas gdy film zbiera cięgi od recenzentów na całym świecie, Snyder wraz z żoną producentką Deborah Snyder oraz Charlesem Rovenem, również piastującym stanowisko producenta, wypowiadają się na temat kolejnego projektu – “Justice League: Part One”.

Zack Snyder: Rozpoczynam zdjęcia do “Justice League” już 11 kwietnia, tak więc za około dwa tygodnie będziemy już na planie. To ogromne, niesamowite, naprawdę gigantyczne przedsięwzięcie, w którym Bruce Wayne będzie musiał zebrać grupę Justice League, niczym w “Siedmiu Samurajach”. Będzie przy tym naprawdę dużo zabawy. To będzie ogromne wydarzenie, podczas którego grupa zacznie dostrzegać ogromne zagrożenie, które nadchodzi.

O filmie wypowiedziała się również Deborah Snyder oraz Charles Roven. Z wywiadu mozemy wywnioskować, iż do obejrzenia “Justice League” nie będzie potrzebna znajomość “Człowieka ze stali” ani “Batman v Superman”.

Charles Roven: Tak jak widzowie nie musieli znać “Człowieka ze stali” aby zrozumieć “Batman v Superman”, tak nie będą musieli znać tych wspomnianych dwóch filmów, aby czerpać radość z “Justice League”. Historia tylko w pewnym stopniu będzie łączyć się z poprzednimi filmami.

Deborah Snyder: “Justice League” będzie nieco lżejszym filmem, niż “Batman v Superman”. Niektóre postacie będą wręcz nieco komediowe, np. Flash.

Słowa swojej żony potwierdził sam reżyser filmu.

Zack Snyder: Jednym z czynników sprawiających, że ten film będzie nieco lżejszy, będzie wprowadzenie bardziej optymistycznej postaci, jaką jest Flash.

Po ogromnej krytyce filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” trzeba sobie zadań pytanie, czy Warner Bros. Pictures nie powinno ponownie przemyśleć strategii filmowej na najbliższe lata. Wiadomo, że od samego początku studio stawia na nieco poważniejszy ton, niż Marvel. Jednak jak widać po recenzjach, nie każdemu takie podejście odpowiada.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?