Steven Spielberg potwierdza kto będzie reżyserem Jurassic World 3

Podczas wywiadu dla Entertainment Weekly, Steven Spielberg potwierdził, że trzecią niezatytułowaną jeszcze część Jurassic World wyreżyseruje Colin Trevorrow. Wcześniej zajmował się pierwszą częścią oraz był współtwórcą scenariusza do tego filmu. Trevorrow ma również stworzyć scenariusz do kolejnej części serii. Film ma pojawić się w kinach 11 czerwca 2021 roku Tymczasem już za trzy miesiące będzie mieć premierę Jurassic World: Upadłe królestwo

 blue e1512698989473

Zobacz również: Aktorka wybrana do roli Mulan tegorocznym największym rozczarowaniem w Chinach

Opis produkcji: Minęły cztery lata od kiedy park rozrywki Jurassic World został zniszczony. Isla Nublar jest teraz opuszczona przez ludzi, ponieważ w dżungli na wolności grasują dinozaury. Kiedy uśpiony wulkan zaczyna się przebudzać, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas-Howard) organizują kampanię, mającą na celu uratowanie dinozaurów przed wymarciem. Owen za wszelką cenę chce odnaleźć Blue, swojego głównego raptora, który zagubił się w dziczy, zaś Claire zyskała duży szacunek dla tych stworzeń i poświęca im swoją misję. Gdy pojawiają się na niestabilnej wyspie, która zaczyna spływać lawą, natrafiają na trop wielkiego spisku, mogącego przywrócić naszą planetę do niebezpiecznego porządku, jakiego nie widziano od czasów prehistorycznych.

Jurassic World: Upadłe królestwo ujrzymy ponownie Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, a także Jeffa Goldbluma w roli Dr. Iana Malcolma, który jest doskonale znaną postacią z pierwszej trylogii Parku Jurajskiego. Ponadto w filmie występują: James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall.

Reżyserem filmu jest J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy), a scenariusz przygotowali Colin Trevorrow i Derek Connolly. Polska premiera filmu przewidziana jest na 8 czerwca 2018 roku. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z Jurassic World: Upadłe Królestwo

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?