Ben Affleck i Geoff Johns tworzą wspólny projekt dla Warner Bros. Pictures!

Geoff Johns to jedna z tych osób, które stoją za kreowaniem komiksowego świata DC Comics. Aktualnie jego wiedza wykorzystywana jest przy produkcjach wytwórni Warner Bros. Pictures, takich jak “Batman v Superman: Świt sprawiedliwiści”. Ben Affleck w wywiadzie dla DC All Access zdradził, iż wraz z Geoffem Johnsem pracują współnie nad jednym z projektów.

Geoff to świetny facet. Jest dla mnie jednym z największych źródeł wiedzy komiksowej i za każdym razem jeśli coś mi się w jakimś komiksie spodoba, to mu o tym wspominam. On często odpowiada “Och tak, napisałem to kiedyś”. Wtedy myślę sobie, że opowiada jakieś bajki, jednak on faktycznie zrobił dla DC Comics masę świetnej roboty. Teraz wspólnie z nim pracujemy nad czymś i jestem z tego powodu naprawdę podekscytowany. Uwielbiam tego gościa, jest po prostu najlepszy!

affleck johns dc comics

Affleck nie zdradził jednak nad czym konkretnie pracuje wraz z Johnsem. Wcześniejsze plotki sugerowały, że aktor zajmie się reżyserią solowego filmu o Batmanie, w którym oczywiście zagrałby też główną rolę. Pozostaje nam jedynie czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?