“X-Men: Apocalypse” – Angel na nowych zdjęciach!

Nowy film o losach mutantów wejdzie do kin już za dwa miesiące! Premiera coraz bliżej, a do sieci trafiają nowe materiały, głównie zdjęcia. Tym razem, możemy na nich podziwiać m.in postać Angela, czyli mutanta ze śnieżnobiałymi skrzydłami. Znalazło się również miejsce dla Nightcrawlera, oraz samego Apocalypse, jeszcze przed procesem jego przemiany!

Apocalypse Angel

Apocalypse Apocalypse

Xavier

Nightcrawler

Magneto

Zobacz również: “X-Men: Apocalypse” – nowy zwiastun produkcji!

Oficjalny opis produkcji: Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, należącego do Marvela. Posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, w którym się znajduje. Rekrutuje więc drużynę potężnych mutantów, włączając w to zniechęconego życiem Magneto, aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

W filmie wystąpią: Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Ben Hardy (Angel), Tye Sheridan (Cyclops), Olivia Munn (Psylocke) oraz Lana Condor (Jubilee). W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac.

“X-Men: Apocalypse” będzie zwieńczeniem trylogii, na którą składają się również filmy “X-Men: Pierwsza Klasa” i “X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Polska premiera zapowiedziana jest na 20 maja 2016 roku.

Źródło: collider.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?