Scenarzysta Player One przygotuje adaptację przygód cyborga stworzonego przez Hasbro!

Portal Deadline donosi, że scenarzysta Zak Penn (Player One) przyjął propozycję stworzenia adaptacji ROM dla wytwórni Paramount Pictures i Hasbro’s AllSpark Pictures, które przygotowuje oraz zajmuje się produkcją filmów opartych na markach Hasbro. Penn ma na swoim koncie także: Bohater ostatniej akcji, X-Men: Ostatni bastion, Elektra, The Incredible Hulk czy Avengers. Jest on również zaangażowany w reboot Matrixa i pracuje nad nowym projektem Marvela.

ROM (skrót od “Read-Only-Memory”, czyli “Pamięć tylko do odczytu”) był pierwotnie zabawką stworzoną przez Scotta Dankmana, Richarda C. Levy’ego i Bryana L. McCoy’a. Później powstała również seria komiksowa zatytułowana ROM: Spaceknight. Była to historia cyborga wywodzącego się z planety Galdor, na której funkcjonuje społeczeństwo utopijne. Po wojnie domowej na swoim świecie, tamtejsza rasa rozpoczęła walkę z Ziemią oraz innymi układami.

ROM komiks

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?