Córka Michaela Jacksona debiutuje w filmie. Oto fragment Gringo z jej udziałem

Paris Jackson rozpoczęła karierę filmową. Jej debiutem na wielkim ekranie jest rola Nelly w komedii kryminalnej z kategorią wiekową R Gringo, który do polskich kin wejdzie pod tytułem Raz się żyje. W sieci dostępna jest scena, w której córka legendy popu Michaela Jacksona występuje razem ze znanym z seriali Dom grozy i Mr. Mercedes Harrym Treadawayem.

https://www.youtube.com/watch?v=w8WR9hiMPzw

Raz się żyje to historia współwłaściciela koncernu farmaceutycznego, który stoi przed wielką szansą międzynarodowej ekspansji. Kropką nad „i” ma być spektakularne wejście firmy na giełdę. Okazuje się jednak, że grupa sprytnych oszustów zastawiła sidła na nieco lekkomyślnego jak się okaże biznesmena, który podczas podróży do Meksyku pozwoli sobie przedwcześnie uczcić nadchodzący sukces. Skutki jednej nocy będą opłakane…

Zobacz również: Outlaw Johnny Black – trwa zbiórka crowdfundingowa na sequel Black Dynamite

Paris Jackson pojawi się w nim u boku gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się: Charlize Theron, Joel Edgerton, David Oyelowo, Amanda Seyfried, Thandie Newton, Sharlto Copley, Melonie Diaz, Harry Treadaway. Za reżyserię odpowiada Australijczyk Nash Edgerton.

Raz się żyje trafi do polskich kin 20 kwietnia. Na świecie film sygnowany marką Amazon Studios trafił na wielkie ekrany 9 marca i zarobił rozczarowujące 6,5 miliona dolarów.

https://www.youtube.com/watch?v=E3NAEmlF0kI

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z  youtube.com [GRINGO – Clip: Hey Stranger | Amazon Studios]

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?