Paul McCartney dołącza do obsady piątej części “Piratów z Karaibów”!

Do obsady kolejnej, piątej już, części o przygodach najsłynniejszego pirata Disneya, Jacka Sparrowa, właśnie dołączył jeden z ostatnich żyjących członków legendarnego zespołu the Beatles – Paul McCartney. Co prawda zdjęcia do filmu już się zakończyły, ale Joachim Ronning i Espen Sandberg, którzy podjęli się realizacji filmu, właśnie powrócili na plan zdjęciowy aby nakręcić dodatkową scenę akcji, w której ma się pojawić piosenkarz.

Na razie nie ujawniono kogo ma zagrać McCartney. Producenci uznali, że skoro film pojawi się w kinach dopiero w przyszłym roku, mają jeszcze dużo czasu na uchwycenie jeszcze jednej sceny wypełnionej akcją. W filmie pojawią się m.in: Johnny Depp (Jack Sparrow), Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa), Orlando Bloom (Will Turner), Martin Klebba (Marty), Kaya Scodelario (Karina Smith) oraz Breton Thwaites (Henry). Z kolei Javier Bardem (“Skyfall”) wcielił się w czarny charakter – Kapitana Salazara.

Kapitan Jack Sparrow

Zobacz także: “Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły” – Ciekawostka

Paul McCartney nie jest jedyną ikoną muzyczną, która dołączyła do tej lukratywnej franczyzy. Keith Richards z The Rollling Stones, miał okazję pojawić się w „Piraci z Kariabów: Na Nieznanych Wodach” i “Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata”, gdzie wcielił się w ojca Sparrowa. Oczywiście możemy na razie tylko przypuszczać czy McCartney również wcieli się w członka rodziny Kapitana Jacka czy będzie może powiązany z jedną z pozostałych postaci…

Paul McCartney miał już okazję pojawić się na srebrnym ekranie, między innymi w “Noc po ciężkim dniu” czy “Na Pomoc!”. Niedawno użyczył swojego głosu w serialu aniomowanym „Bojack Horseman” produkcji Netflix.

Pirates5

Opis produkcji: „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales” ma być nakręcony w tym samym duchu co pierwsza część serii, z 2003 roku, „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”. Opowie o złowrogim korsarzu, któremu udaje się uciec z mitycznego więzienia. Pragnie zgładzić wszystkich piratów. Aby mu w tym przeszkodzić, Kapitan Jack Sparrow będzie musiał odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, który daje moc władzy nad morzami i oceanami. Premiera zaplanowana jest na 7 maja 2017 roku.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: movieweb.com

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?