“Wonder Woman” – pierwsze oficjalne zdjęcie!

Mamy dla Was pierwsze oficjalne zdjęcie z solowego filmu poświęconego postaci Wonder Woman, w którą wciela się Gal Gadot. Fotografia została opublikowana przez wytwórnię Warner Bros. Pictures za pośrednictwem EW. Miejmy nadzieję, że Patty Jenkins nie zawiedzie i z pełnym rozmachem oraz pasją przedstawi opowieść o przygodach wspomnianej bohaterki.

Wonder Woman wyróżniający

Zobacz również: Najświeższe zdjęcia Gal Gadot z planu “Wonder Woman”

Na zdjęciu, oprócz tytułowej amazońskiej księżniczki, znajduje się również matka Diany – Królowa Hippolyta (Connie Nielsen), a także jej dwie ciotki – pani generał Antiope (Robin Wright) i Menalippe (porucznik Antiope, w której rolę wciela się Lisa Loven Kongsli).

Themyscira zainspirowana jest kulturą starożytnej Grecji, jednakże jest czymś znacznie większym. To miejsce, które wywoła uczucie zaskoczenia i podziwu. Jeszcze nigdy nie widzieliście czegoś takiego. Zatem, jeśli już wkroczycie do tego świata, nie będziecie pewni, czy na pewno chcecie je tak szybko opuścić.

Powiedział producent Charles Roven.

Według mnie nie powinny być ubrane w zbroje podobne do tych, które noszą mężczyźni. Powinny być inne. Powinny być prawdziwe i autentyczne, a także atrakcyjne dla kobiet.

Stwierdziła Patty Jenkins odnośnie pancerzy bohaterek.

galgadotwonderwoman

“Wonder Woman” reżyserowana jest przez Patty Jenkis. W produkcji wystąpią: Gal Gadot (tytułowa bohaterka), Chris Pine (Kapitan Steve Trevor), Lucy Davis (Etta Candy), Robin Wright (Antiope), Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Lisa Loven Kongsli (Menalippe), Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bemner, Saïd Taghmaoui i Elena Anaya. Swój wielkoekranowy debiut amazońska księżniczka zaliczy w filmie pt. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, którego premiera przewidziana jest na 1 kwietnia 2016 roku. Z kolei solowy film bohaterki pojawi się na srebrnych ekranach 23 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?