Zwiastun filmu o księciu Harrym i Meghan Markle

W sieci pojawił się zwiastun Harry and Meghan: A Royal Romance. Film powstaje na zlecenie amerykańskiej stacji Lifetime. W głównych rolach Murray Fraser (Loch Ness) i Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones).

https://www.youtube.com/watch?v=jV6RicRcjW0

Obraz o romansie księcia Harry’ego oraz amerykańskiej gwiazdy telewizji wyreżyserował Menhaj Huda, a scenariusz, który zapewne z iście kronikarską precyzją opisał wszystkie etapy związku wnuka królowej Elżbiety II i aktorki znanej z serialu W garniturach przygotowała Scarlett Lacey. W produkcji wystąpią również Burgess Abernethy (książe William), Laura Mitchell (księżna Kate), Bonnie Soper (księżna Diana), Maggie Sullivun (królowa Elżbieta II).

Zobacz również: Olga Kalicka carycą w rosyjskim serialu historycznym

Film o księciu Harrym i Meghan Markle nie będzie pierwszą produkcją stacji Lifetime skupiającą się na miłosnych perypetiach członków brytyjskiej rodziny królewskiej. W 2011 roku zrealizowano podobny projekt, który przedstawił historię romansu księcia Williama i Kate Middleton – William i Kate.

Premierę Harry and Meghan: A Royal Romance, podobnie jak w przypadku filmu William i Kate,  wyznaczono zanim para wypowie sakramentalne “tak”, a więc w niedzielę 13 maja 2018 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Harry and Meghan: A Royal Romance

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?