“Hardcore Henry” – ekskluzywny spot telewizyjny widowiska!

Do sieci trafił ekskluzywny spot telewizyjny jedynego w swoim rodzaju widowiska pt. “Hardcore Henry”. Zapraszamy do oglądania! 

https://www.youtube.com/watch?v=h6-ESwwN25E

Zobacz również: “Hardcore Henry” – polski zwiastun i plakat filmu!

Opis dystrybutora (kino): Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz…

Producentami filmu “Hardcore Henry” są: Timur Bekmambetov, Inga Vainshtein Smith, Ekaterina Kononenko i Ilya Naishuller, który pełni ponadto funkcję reżysera oraz scenarzysty dzieła. W obsadzie widowiska znajdują się następujące osoby: Haley Bennett, Danila Kozlovsky, Sharlto Copley, Andrey Dementyev, Dasha Charusha i Sveta Ustinova.

Hardcore 1

Film pojawi się na ekranach polskich kin już 8 kwietnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?