Geoff Johns krótko na temat filmu o Booster Goldzie

Michael Jon Carter a.k.a. Booster Gold, to bohater podróżujący w czasie i posiadający niebywałe ego, a za razem wielkie serc. W wywiadzie udzielonym na czerwonym dywanie podczas premiery filmu “Batman v Superman”, Geoff Johns, jeden ze scenarzystów DC Comics oraz konsultant przy filmach produkowanych przez Warner Bros. Pictures, postanowił wypowiedzieć się nieco na temat postaci Booster Golda i jego ekranowej przyszłości.

Już niedługo zobaczycie Booster Golda. Mamy naprawdę wielkie plany co do tej postaci. To jeden z moich ulubionych bohaterów. Tak więc fani Booster Golda na pewno będą zadowoleni z tego, co nadejdzie dla nich w najbliższych latach.

Booster Gold

Zobacz również: “Justice League” – Henry Cavill i Geoff Johns są podekscytowani postacią Aquamana!

Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy Was o tym, iż film o przygodach Booster Golda i Blue Beetle jest w fazie projektowania. W jego produkcję ponoś zaangażowany jest Greg Berlanti jako reżyser oraz Zac Penn jako scenarzysta. Film miałby być komedią superbohaterską w stylu buddy-movie, opowiadajacą o przygodach dwóch wspomnianych bohaterów. Z wypowiedzi Johnsa można wyrażnie zrozumieć, że wytwórnia na pewno ma plany co do tych postaci. Pozostaje tylko pytanie czy będzie to film kinowy, czy serial telewizyjny, o którym mówi się już od kilku lat.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?