Adrift – zwiastun filmu o walce człowieka z naturą!

Mamy dla Was zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami dramatu pt. Adrift, którego gwiazdami są Shailene Woodley (seria Niezgodna) oraz Sam Claflin (seria Igrzyska śmierci). Zobacz, jak postacie rzeczonej powyżej pary nawiązują silną, romantyczną wieź, która zmuszona będzie przetrwać prawdziwą burzę w udostępnionym poniżej trailerze.

 https://www.youtube.com/watch?v=n9ukI7khQpE

Zobacz również: Eighth Grade – zwiastun oraz plakat komedii o nastoletniej uczennicy!

Gdy dwaj zapaleni żeglarze wyruszają w podróż poprzez ocean, Tami Oldham (Woodley) i Richard Sharp (Claflin) nawet w najśmielszych kalkulacjach nie byliby w stanie przewidzieć, iż wypłyną na spotkanie jednego z najbardziej katastrofalny huraganów w całej historii ludzkości. W następstwie burzy, bohaterka budzi się i odkrywa, iż jej towarzysz został poważnie zraniona, a z ich wspólnej łódki pozostały jedynie szczątki. Bez cienia szansy na ratunek, Tami musi znaleźć w sobie wystarczająco wiele odwagi oraz determinacji, w celu uratowania nie tylko siebie, ale też mężczyzny swojego życia.

Adrift został oparty na historii dwójki kochanków, którzy udali się w podróż po oceanie i zostali zaskoczeni przez jeden z najniebezpieczniejszych i siejących zniszczenia huraganów w całej historii ludzkości. Tami Oldham napisała książkę o tym, jak udało się jej przetrwać. Oryginalny tytuł powieści to: Red Sky in Mourning: A True Story of Love, Loss and Survival at Sea.

Omawiany, dramatyczny survival ukarze psychologiczną oraz fizyczną walkę dwójki kochających się ludzi z nieubłaganą naturą. Amerykańską premierę widowiska przewidziano na 1 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?