“Baywatch” – David Hasselhoff i “The Rock” na nowych zdjęciach promujących produkcję!

David Hasselhoff kolejny raz wskakuje w swoje czerwone kąpielówki w nowym przedsięwzięciu wytwórni Paramount Pictures pt. “Baywatch”. W związku z tym rzeczonego aktora możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach w towarzystwie “The Rocka” i Zacka Efrona.

W pierwowzorze David Hasselhoff grał pochodzącego z Los Angeles ratownika o imieniu Mitch Buchannon. Aktor był również producentem serialu przez ponad dziesięć lat (od 1990 do 2001 roku, kiedy to serię zakończono filmem “Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach”).

The Hoff 1

The Hoff 2

The Hoff 4

The Hoff 3

Zobacz również: “Baywatch” – pierwsze oficjalne zdjęcie Alexandry Daddario!

W obsadzie filmu, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, zobaczymy także Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, Priyankę Choprę oraz Hannibala Buressa. “Baywatch” to kinowa wersja popularnej telewizyjnej serii, która pierwotnie była transmitowana przez stację NBC w 1989 roku. W obsadzie wydanego przed laty serialu widzowie mogli podziwiać Davida Hasselhoffa, Parkera Stevensona, Shawn Weatherly, Billy’ego Warlocka, Erikę Eleniak, Petera Phelpsa, Brandona Calla i Holly Gagnier. Niestety seria początkowo nie odniosła pożądanego sukcesu. Została zatem anulowana już po pierwszym sezonie. Mimo to serial powrócił w 1991 roku i kontynuowany był przez całą dekadę, odnosząc tym razem spory sukces. W serii pojawiły się także zupełnie nowe gwiazdy takie jak Yasmine Bleeth i Pamela Anderson. Ponadto produkcja doczekała się również telewizyjnego spin-offu pt. “Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach”.

Zobacz również: Dwayne Johnson i Zac Efron na nowych zdjęciach z planu “Baywatch”

Za ostatnią wersję scenariusza dzieła “Baywatch” odpowiedzialni są autorzy tekstu do filmu “Piątek 13-go”, czyli Damian Shannon i Mark Swift. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”). Z kolei funkcję producentów kinowego “Słonecznego patrolu” pełnią Dwayne Jonson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?