“Nice Guys. Równi goście” – nowy zwiastun ostrej komedii akcji!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała nowy zwiastun swojej naprawdę ostrej komedii akcji zatytułowanej “Nice Guys. Równi goście”. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=GQR5zsLHbYw

Zobacz również: “Alicja po drugiej stronie lustra” – Kot z Cheshire zaprasza na film

Opis dystrybutora (kino): Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem. 

Obsada produkcji: Ryan Gosling, Russell Crowe, Keith David, Matt Bomer, Beau Knapp, Angourie Rice i Margaret Qualley. 

Reżyserem obrazu jest Shane Black (“Iron Man 3”, “Kiss Kiss Bang Bang”), który we współpracy z Anthonym Bagarozzi sporządził również scenariusz omawianego dzieła.

Nice Guys

Polska premiera filmu “Nice Guys. Równi goście” zaplanowana jest na 20 maja 2016 roku.

Źródło:ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?