11- minutowy materiał z planu “Batman v Superman”

W sieci pojawił się materiał z planu, wraz z wypowiedziami twórców filmu. Ostrzegamy tylko, że jeżeli ktoś nie oglądał wszystkich spotów filmu, to niektóre sceny może zastać w materiale.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=457&v=fGiZq78rqoc

Poniżej również nowe zdjęcie z planu, a na nim reżyser Zack Snyder i filmowa Wonder Woman – Gal Gadot:

Zobacz również: “Batman v Superman” – kolejne spoty promujące widowisko! Ogrom nowych scen!

Opis dystrybutora (kino): W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?