Tajemnica Marrowbone – zwiastun nowego filmu grozy od scenarzysty Sierocińca!

Wytwórnia Magnet Releasing opublikowała nowy zwiastun swojego nadchodzącego wielkimi krokami horroru pt. Tajemnica Marrowbone. Jego gwiazdami są: George MacKay (Captain Fantastic), Anya Taylor-Joy (Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii), Charlie Heaton (Stranger Things), Mia Goth (Lekarstwo na życie) i Matthew Stagg (London Spy). Zwiastun znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=HsiSsgXXFVs

Zobacz również: Bliźnięta – plakat promujący nowy, tajemniczy thriller!

Film Tajemnica Marrowbone to reżyserski debiut Sergio G. Sáncheza, scenarzysty m.in. następujących dzieł – Niemożliwe i Sierociniec. Twórca napisał również tekst do omawianego obrazu, który został wyprodukowany przez Belén Atienza, Álvaro Augustina i Ghislaina Barroisa.

Tajemnica Marrowbone opowiada o czwórce rodzeństwa, szukającego schronienia w starym domostwie po śmierci ich matki. Nowe miejsce zamieszkania okazuje się jednak posiadać już złowieszczego najemcę. Horror trafi do kin oraz będzie dostępny na żądanie czy w usługach typu Amazon Video i iTunes już 13 kwietnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Magnet Releasing

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?