Zobacz pierwsze ujęcia z “The LEGO Batman Movie”!

“LEGO Przygoda” z 2014 roku, zarobiła w kinach prawie pół miliarda dolarów na całym świecie. Tak duże zyski sprawiły, że w przygotowaniu znajduje się nie tylko bezpośredni sequel, ale również spin-offy klockowej serii filmowej. Wśród nich będzie “LEGO Ninjago” oraz “The LEGO Batman Movie”, przy czym ten drugi zostanie wyreżyserowany przez Chrisa McKaya odpowiedzialnego za montaż do wspomnianej już “LEGO Przygody”. Pierwszy zwiastun produkcji ma pojawić się w sieci już w najbliższą środę. Tymczasem, możemy cieszyć się kilkoma ujęciami z filmu, który zadebiutuje w kinach za niecały rok:

LEGO Batman

LEGO Batman 2

LEGO Batman 4

LEGO Batman 3

W filmie ponownie powróci Will Arnett aby znowu użyczyć swego głosu Batmanowi. Poza nim, do obsady zawitają m.in Michael Cera (Robin), Rosario Dawson (Batgirl), Ralph Feinnes (Alfred) oraz Zach Galifianakis (Joker). Premiera zaplanowana jest na 10 lutego 2017.

Źródło: comicbookmovie.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?