“Justice League” – Zack Snyder uchyla rąbka tajemnicy o filmie!

“Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” został już ukończony, a grupa szczęśliwców miała już możliwość go obejrzeć. Zack Snyder w wywiadzie dla portalu Collider wypowiedział się na temat swojego kolejnego projektu – “Justice League”. Zdradził, że film, do którego zdjęcia zaczną się za około 3 tygodnie, nie ma jeszcze oficjalnego tytułu.

Na chwilę obecną roboczym tytułem jest “Justice League”. Jestem teraz na etapie tworzenia loga i mam już na nie kilka pomysłów. Chcę w wizualny sposób odnieść się do tego, czym jest Justice League. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

snydertalkingjusticeleague 3

Reżyser zdradza, że prace na planie “Justice League” powinny zająć mniej czasu, niż te do “Batma v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Mamy już domknięty harmonogram, prace nie będą trwały już tak długo. W Anglii mamy dobry sprzęt, mamy też już scenografie Gotham i Metropolis, tak więc to będzie łatwiejszy proces, niż zamykanie ulic, tak jak ostatnio. Mamy naprawdę piękny kawałek terenu do pracy.

snydertalkingjusticeleague 4

Z tej wypowiedzi wynika, że w filmie ponownie odwiedzimy Gotham i Metropolis oraz najprawdopodobniej Atlantydę. Snyder chwali również logo, które stworzył osobiście na potrzeby filmu “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Logo “Batman v Superman” stworzyłem już dawno temu. Powstały różne wersje, jednak ta ostateczna jest naprawdę najlepsza. Świetne jest to, że logo Batmana na jego stroju, bardzo dobrze komponuje się z logiem Człowieka ze stali. Stwierdziłem więc, że tak zostanie. To jest mitologicznie wporządku.

A Wy macie jakiś pomysł na podtytuł dla filmu “Justice League”? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Heroic Hollywood, Collider / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?