Rose Byrne nie powróci w X-Men: Dark Phoenix

Chociaż w X-Men: Dark Phoenix powróci wiekszość aktorów i postaci z rozpoczętej Pierwszą klasą nowej serii, to jednej z nich na pewno zabraknie. Rose Byrne w wywiadzie udzielonym Cinemablend potwierdzila, ze w nadchodzącym filmie nie przewidziano miejsca dla postaci agentki CIA Moiry MacTaggert.

Moiry niestety nie zobaczymy. Chciałabym, aby się pojawiła. Dobrze bawiłam się w trakcie X-Men: Apokalipsy. Kocham tę obsadę. To naprawdę świetna zabawa. Jak to nazywacie? Filmy superbohaterskie. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę jak wypadła Jessica Chastain. Jestem jej wielką fanką.

Byrne wcieliła się w Moirę MacTaggert dwukrotnie. Aktorka zagrała postać najpierw w X-Men: Pierwsza klasa, a następnie powtórzyła rolę w X-Men: Apokalipsa z 2016 roku.

Zobacz również: ANKIETA: Ile książek i komiksów czytasz w miesiącu?

rose byrne x men pierwsza klasa moira mactaggert

Akcja filmu X-Men: Dark Phoenix rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z X-Men: Apokalipsa, a X-Meni traktowani są jako narodowi bohaterowie. Sam Charles Xavier znajdzie się nawet na okładce magazynu TIME, a także zacznie wysyłać swoją drużynę na coraz to niebezpieczniejsze misje. Jedno z zadań, które rozgrywająć będzie się w kosmosie nie przebiegnie zgodnie z planem, czego skutkiem będzie przebudzenie się The Phoenix Force u Jean Grey.

Zobacz również: Polacy w zagranicznych produkcjach. Podsumowanie 2017 roku

Obsada filmu: Jessica Chastain, James McAvoy (Professor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Sophie Turner (Jean Grey), Evan Peters (Quicksilver), Lamar Johnson. Ponadto ujrzymy również mutanta imieniem Dazzler.

Reżyserem filmu jest Simon Kinberg. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku.

Źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu X-Men: Pierwsza klasa

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?