Pierwsze reakcje fanów po premierze “Batman v Superman”!

Wczoraj w Nowym Jorku w USA odbyła się premiera długo wyczekiwanego widowiska “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”. Zaraz po premierze filmu Twitter został zalany przez krótkie, ale jakże wdzięczne opinie dziennikarzy i fanów na temat obrazu. Okazuje się, że z całą pewnością “Batman v Superman” jest dużo lepszy niż “Człowiek ze stali”. Film jest zachwalany i dostał nawet owacje na stojąco po projekcji, zresztą zobaczcie sami na poniższe twitty:

 

 

 

Zobacz również: Wonder Woman w najnowszym spocie telewizyjnym “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”

I jak Wasze reakcje na te opinie? Spodziewaliście się tego czy może jesteście zaskoczeni tak pozytywnymi wypowiedziami?

Zobacz również: „Kung Fu Panda 3” – pierwsza polska recenzja

Opis dystrybutora (kino): W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: heroichollywood.com, comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?