The Hurricane Heist – napad na mennicę w czasie zabójczego huraganu 5. kategorii! Zobacz zwiastun!

Wytwórnia Entertainment Studios opublikowała pierwszy zwiastun oraz plakat promujący thriller akcji pt. The Hurricane Heist. Reżyserem widowiska został Rob Cohen (Szybcy i wściekli, xXx). Udostępnione materiały znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=eVvkRlA12rU

Zobacz również: Dundee: The Son of a Legend Returns Home – McBride poskramia byka na oczach Hemswortha!

Pod groźbą huraganu, oportunistyczni kryminaliści infiltrują amerykańską mennicę, w celu ukradnięcia aż 600 milionów dolarów! Cóż może pójść nie tak? Otóż kiedy zwyczajny huragan przeobraża się w śmiertelną burzę 5. kategorii, a ich skrzętnie ułożony plan właśnie spalił się na panewce, przestępcy znajdują się w naprawdę opłakanej sytuacji. Potrzebują kodu do skarbca znanego tylko przez jednego agenta (Maggie Grace), a w związku z tym są zdolni do wszystkiego. Jednakże owa bohaterka zawiązała nietypowy sojusz z meteorologiem (Toby Kebbell) panicznie bojącym się huraganów, lecz dość zdeterminowanym do uratowania własnego brata porwanego przez złodziejów. Zatem specjalista w dziedzinie pogody zamierza sprytnie wykorzystać swoją wiedzę o burzach w starciu z niebezpiecznymi napastnikami. Czy wyjdzie z tego cało?

hurricaneheistposter

Scenarzystami filmu są Jeff Dixon i Scott Windhauser. W obsadzie The Hurricane Heist, oprócz wspomnianych powyżej gwiazd, znajdują się również: Ryan Kwanten, Ralph Ineson, Randy Couture, Melissa Bolona i Jamie Andrew Cutler.

Amerykańska data premiery filmu została przewidziana na 9 marca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Entertainment Studios

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?