Joker i Człowiek Zagadka byli blisko pojawienia się w “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”!

Na chwilę obecną Lex Luthor oraz Doomsday to jedyni arcywrogowie tytułowych bohaterów “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Istnieje oczywiście szansa, że w filmie prócz nich, zobaczymy kogoś jeszcze. Wygląda na to, ze dwóch klasycznych przeciwników Batmana, miało szansę pojawić się w filmie Zacka Snydera.

Reżyser ten w wywiadzie dla portalu Collider zdradził, iż Joker i Człowiek Zagadka mogli pojawić się w jego najnowszym filmowym widowisku. Postacie te znajdowały się we wczesnej wersji scenariusza, jednak potem zdecydowano się je usunąć.

Joker i Człowiek Zagadka byli bardzo blisko pojawienia się w filmie. Prowadziliśmy wiele rozmów na temat wprowadzenia ich do scenariusza. Razem z Chrisem Terrio dużo o tym rozmawialiśmy, jednak doszliśmy do wniosku, że musimy bardziej skupić się na postaciach Batmana i Supermana. W filmie czuć ich mitologiczną obecność. Chcemy, żeby ich konflikt był dobrzez zrozumiany przez widzów.

Już jutro grono szczęśliwców obejrzy film na pokazach przedpremierowych w USA. Jedno jest pewne – na ekranie nie zobaczą Jareda Leto w roli Jokera. A czy Wy drodzy czytelnicy, chcielibyście aby Joker bądź Człowiek Zagadka stanęli naprzeciwko Mrocznego Rycerza, w którymś z kolejnych filmów o jego przygodach?

Riddler Joker

Opis dystrybutora: W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” odbędzie się 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?