Jak mogłaby wyglądać Daisy Ridley jako Lara Croft?

Kiedy po świecie rozeszła się informacja, jakoby Daisy Ridley, która w rekordowo krótkim czasie zdobyła olbrzymią popularność dzięki roli w “Przebudzeniu Mocy”, miałaby zagrać Larę Croft, rozpoczęła się istna burza dyskusji. Wszyscy fani zastanawiali się, czy dwudziestotrzyletnia aktorka pasuje do roli archeolog z kultowej już serii gier “Tomb Raider” i jakby się w niej prezentowała. Czy podołałaby kolejnemu wielkiemu wyzwaniu? Internauta Erwan Khatib postanowił zatem zilustrować swoją wizję Panny Croft, w którą wcieliłaby się Rildey. Oto jak prezentuje się grafika jego autorstwa:

Lara

Trzeba przyznać, że na powyższym plakacie Daisy Ridley prezentuje się naprawdę znakomicie! Czy tak mogłaby wyglądać Lara w jej wykonaniu? Jeśil tak, fani gry z pewnością się ucieszą, bowiem wygląda ona prawie tak samo jak bohaterka “Tomb Raider” oraz “Rise of the Tomb Raider”! A Wy? Co sądzicie o takim pomyśle? Uważacie, że aktorka z powodzeniem podbiłaby serca widzów kolejną rolą?

Zobacz również: Daisy Ridley zostanie nową Larą Croft?!

Lara Croft pojawiła sie dotychczas na ekranach kin dwukrotnie, a w obu przypadkach wcielała się w nią Angelina Jolie. Były to filmy “Lara Croft: Tomb Raider” z 2001 roku oraz “Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia” z roku 2003.

Za reboot marki odpowiadać będzie norweski reżyser Roar Uthaug, który swój film oprze na historii napisanej przez Geneve Robertsona-Dworeta, który inspiracje czerpać będzie z gry wideo “Tomb Raider” z 2013 roku. Film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Źródło: moviepilot.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?