Snoop Dogg sponsoruje dzieciom z Harlemu seans Czarnej Pantery!

Legenda amerykańskiego rapu postanowiła wesprzeć dzieci z biednej dzielnicy w dość niecodzienny sposób. Jako że Czarna Pantera z dość oczywistych względów posiada ogromną liczbę afroamerykańskich aktorów, uznał, że warto, aby jak najwięcej pociech o tymże pochodzeniu wiedziało o swoich swoistych przedstawicielach z wielkiego ekranu. W tym celu ogłosił na Twitterze, że zamierza pomóc sfinansować dzieciakom z Harlemu seans najbliższego filmu MCU:


Opis fabuły: Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie. W związku z tym T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę, a co za tym idzie, wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata.

Obsada widowiska: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?